Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

SAN nagrodzona!

W ostatnich tygodniach zakończył się proces certyfikacji Uczelni Wyższych. Społeczna Akademia Nauk kolejny raz została laureatem konkursu na „Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”.

W dziesiątej, jubileuszowej edycji ogólnopolskiego programu certyfikacji uczelni „Wiarygodna Szkoła” oraz kolejnej edycji programu certyfikacji znakiem „Dobra Uczelnia – Dobra Praca”, realizowanych przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania, Społeczna Akademia Nauk kolejny raz uzyskała możliwość posługiwania się prestiżowym znakiem „Wiarygodna Szkoła” oraz „Dobra Uczelnia – Dobra Praca”.

Projekt ogólnopolskiego konkursu dla szkół wyższych ma na celu ocenę stopnia wykorzystania nowoczesnych technologii wspierających proces nauczania, a także zapoznanie się z innowacyjnymi działaniami, realizowanymi w sektorze edukacji wyższej. Społeczna Akademia Nauk uzyskała wysokie oceny w szczególności za wzmacnianie praktycznych elementów nauczania oraz wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań w powiązaniu procesu kształcenia z potrzebami rynku pracy.

Dwudziestoletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym, stała dbałość o wysoką jakość i kompetentne warunki kształcenia, odpowiedni poziom edukacji oraz inwestycje w projekty badawcze i kadrę naukową kolejny raz zostały wysoko ocenione i uhonorowane przez prestiżowe gremium recenzujące Uczelnie Akademickie w Polsce. Potwierdza to pozycję SAN jako placówki realizującej adekwatne do potrzeb pracodawców programy nauczania, dzięki którym może kształcić profesjonalistów poszukiwanych przez bardzo wymagający rynek pracy.


SAN nagrodzona!

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu, Zarządzania bezpieczeństwem narodowym oraz Informatyki w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!