Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Społeczna Akademia Nauk w czołówce najlepszych uczelni w Polsce wg RSW Perspektywy 2014


Po raz piętnasty, jubileuszowy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych wyższych udzielni niepublicznych w Polsce. Ranking co roku opracowywany jest przez Fundację Edukacyjną "Perspektywy" i "Dziennik Gazetę Prawną". Kapituła pod przewodnictwem profesora Michała Kleibera oceniała 195 polskich uczelni. Społeczna Akademia Nauk zajęła w tym roku 7. miejsce, a uwzględniając status akademii 3. miejsce w Polsce oraz 3. miejsce w Warszawie w Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich Perspektywy 2014 i ponadto została specjalnie wyróżniona w dziedzinie innowacyjności. Nagrodę odebrał Prorektor Społecznej Akademii Nauk dr Zdzisław Szymański z rąk Profesora Michała Kleibera i Dyrektor Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" dr Blanki Siwińskiej. Całą uroczystość uświetnił koncert muzyki poważnej.


Społeczna Akademia Nauk w czołówce najlepszych uczelni w Polsce wg RSW Perspektywy 2014


Na przedstawionym Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich Perspektywy 2014 zaznaczona została 3 pozycja Społecznej Akademii Nauk z uwzględnieniem statusu akademii. Nie uwzlędniające tego statusu uczelnia zajęła 7. miejsce wsród Niepublicznych Uczelni Magisterskich w Polsce wg RSW Perspektywy 2014. Ze szczegółowym rankingiem można zapoznać się tutaj.


Społeczna Akademia Nauk w czołówce najlepszych uczelni w Polsce wg RSW Perspektywy 2014

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu, Zarządzania bezpieczeństwem narodowym oraz Informatyki w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!